Середа, 08.04.2020, 18:47
Вітаю Вас Гість | RSS

Дослідницька ЗОШ І-III ступенів

Меню сайту
Категорії розділу
Корисні посилання
Відділ освіти
ЗНО
Департамент освіти
Український центр
КНЗ КОР
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Розклад уроків 5-11 кл

РОЗКЛАД УРОКІВ  
СТАРШИХ КЛАСІВ ДОСЛІДНИЦЬКОЇ ХАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ  
ШКОЛИ І-ІІІ СТУПЕНІВ НА ІI СЕМЕСТР 2019-2020 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ  
   
Дні   тижня 5 клас 6 клас 7 клас 8 клас 9 клас 11 клас  
Понеділок 1. Англ. мова
2. Математика
3. Заруб.літ
4. Укр.мова
5. Англ. мова
6. Природозн.
1.  Географія
2. Анг.мова
3. Математика
4. Заруб.літ
5. Фіз.культура
6. Біологія
1. Алгебра
2. Хімія
3. Укр.мова
4. Географія
5. Укр. літ
6. Заруб.літ.

1. Хімія
2. Англ.мова
3. Географыя
4. Алгебра
5. Франц. мова
6. Інформатика  7.Фізкультура

1. Рос.мова
2. Географія
3. Англ.мова
4. Хімія
5. Геометрія
6. Фізкультура
7. Інформат. 1гр.
1.Укр.літ.
2. Укр. мова
3. Анг.мова
4. Фізкультура
5. Хімія
6. Алгебра  7.Осн.здор.
 
Вівторок 1. Математика
2. Укр. мова
3. Муз.мист.
4. Фіз.культура
5. Заруб.літ
6. Укр. літ
1. Укр. мова
2. Математика
3. Рос.мова
4. Укр. літ.
5.Фіз. культура
6. Муз.мист.
7. Муз. мист.
1. Фіз.культура
2. Фізика
3. Укр. мова
4. Рос.мова
5. Муз.мист.
6. Заруб.літ.
1. Всесв. історія
2. Біологія
3. Географія
4. Осн/ здоров'я
5. Фізика
6. Фізкультура
1. Біологія
2. Рос.мова
3. Історія Укр.
4. Фізика
5. Укр.літ.
6. Алгебра   7.Інформ. 2 гр
1. Укр. літ.
2. Історія Укр.
3. Фізика
4. Всесв.історія
5. Геометрія
6. Фізика
7. Астрономія
 
Середа 1. Трудове н.
2. Трудове н.
3. Математика
4. Англ. мова
5. Історія Укр..
6. Інформ. 1I гр.
1. Трудове н.
2. Трудове н.
3. Географія
4. Рос.мова
5. Математика
6. Всесв.історія    7.Інформатика

1. Анг. мова
2. Географія
3. Трудове н.
4. Алгебра

5 .Інформатика
6. Заруб. літ
7. Історія Укр.

1. Укр. мова
2. Укр. літ. 
3. Трудове н.

4. Географія

5. Франц.мова

6. Біологія

1. Заруб.літ.
2. Алгебра
3. Укр мова
4. Трудове н.
5. Географія
6. Геометрія
7. Осн.здоров'я   

1. Географія
2. Заруб.літ.
3. Англ.мова
4. Трудове н.
5. Трудове н.
6. Захист Вітч.
 
Четвер 1. Фіз.культура
2.  Укр. мова
3. Математика
4. Природозн
5. Обр. мист.
6. Інформат. Iгр.
1. Всесв.історія
2. Фіз.культура
3. Укр.мова
4. Образ.мист.
5. Укр. літ.
6. Біологія

1. Фізика
2. Алгебра
3. Хімія
4.Фіз.культура
5. Всесв.історія
6. Образ.мист.

7. Біологія

1.Алгебра
2.Укр.мова
3. Історія України
4. Фізика
5.Інформатика
6. Фізкультура
7. Хімія
1. Укр.мова
2. Правозн.
3. Фізика
4. Всесв. історія
5. Хімія
6. Фізика
7. Інформ. 1 гр.
1. Історія Укр.
2. Хімія
3. Укр.мова
4. Алгебра 
5. Фізика
6. Укр.літ.
7. Фіз. культура
 
П'ятниця 1.  Математика
2. Укр.літ
3. Англ. мова
4. Осн.здор.
5. Фіз. культура
6. Інформ. 2 гр.
1.Англ.мова
2. Заруб.літ.
3. Математика
4. Укр. мова
5. Осн. здоров'я
6. Інформат.2 гр
1. Біологія
2. Геометрія
3. Фіз.культура
4. Англ. мова
5. Укр.літ         6. Осн.здор.
1. Укр.літ
2. Франц.мова
3.Заруб.літ.
4. Геометрія
5. Англ.мова
6. Мистецтво
7. Заруб. літ
1. Заруб. літ.
2. Укр. літ.
3. Біологія
4. Англ. мова
5. Мистецтво
6. Фізкультура
7. Інформ. 2 гр.
1. Укр.мова
2. Біологія
3. Укр.мова
4. Інформатика
5. Геометрія
6. Укр. літ.
7. Фізкультура.
Вхід на сайт
Захист прав дітей
Корисні посилання
Національна дитяча гаряча лінія
Пошук
Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Copyright MyCorp © 2020