Середа, 08.04.2020, 17:59

ЗНО - 2020

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

ЗНО - 2020

Наказ Міністерства освіти і науки України від 09.07.2019 № 947 «Про підготовку до проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти»

Наказ Міністерства освіти і науки України від 11.05.2019 № 635 «Деякі питання проведення в 2020 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ Міністерства освіти і науки України від 20.12.2018 № 1426 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання з біології, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Наказ Міністерства освіти і науки України від 26.06.2018 №696 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти»

Звертаємо увагу!

• Реєстрація для участі в ЗНО-2020 триватиме з 3 лютого до 24 березня 2020 року.
  • Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.
  • Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 17 березня 2020 року.
  • Додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 24 березня 2020 року.
  • До 30 квітня 2020 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
  • Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 15 червня тестуванням з хімії.
  • Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 24 червня 2020 року.
  • Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики та фізики буде оголошено до 12 червня, з української мови і літератури, іноземних мов ї з історії України — до 20 червня; біологі, географії та хімії — до 24 червня.
  • Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме  з четвертого до 18-го травня 2020 року.
  • Проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання з 25 червня по 17 липня 2020 року.
  • Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 22 липня.

Графік ЗНО-2020

Основна сесія

21 травня - математика

26 травня - українська мова і література іспанська мова

28 травня - фізика

01 червня - іспанська мова німецька мова

01 червня - німецька мова французька мова

01 червня - французька мова

02 червня - англійська мова

04 червня - історія України

09 червня - біологія

11 червня - географія

15 червня - хімія

Підготовку до незалежного оцінювання бажаючі можуть здійснювати в різний спосіб, зокрема скористатися програмами і демонстраційними тестовими матеріалами, а також у ході пробного тестування. http://testportal.gov.ua/zno-2020/

Регіональні центри оцінювання якості освіти пропонують різні матеріали для якісної підготовки:

•    Київський
- методичні рекомендації;
- архів ЗНО (завдання та відповіді за предметами попередніх років);http://kievtest.org.ua/arhiv/rekomendacii.html

•    Львівський
- тренувальне on-line тестування  http://www.lvtest.org.ua

Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua. На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання у минулих роках, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне тестування

Пробне тестування – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Головна мета проведення пробного тестування:

- ознайомити майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
- надати можливість психологічно адаптуватися до умов проведення тестування;
- ознайомити учасників із тестовими технологіями під час виконання тестових завдань.

​Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 10.10. 2019 №139 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання  у 2020 році».

Термін реєстрації на пробне тестування – з 03 січня до 24 січня 2020 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти буде проводитися:

21 березня 2020 року: з української мови і літератури;

28 березня 2020 року: з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови.

Для проходження пробного тестування у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях бажаючі можуть зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http://kievtest.org.ua/

«  Квітень 2020  »