Вівторок, 18.12.2018, 18:46

ЗНО та моніторинг якості освіти

ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ

ЗНО - 2019

Наказ Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 "Про підготовку до проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

Наказ Міністерства освіти і науки України від 22 серпня 2018 року № 931 "Деякі питання проведення в 2019 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної середньої освіти"

Наказ Міністерства освіти і науки від 3 лютого 2016 року № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінювання осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти»

Звертаємо увагу!

• Реєстрація для участі в ЗНО-2019 триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року.
  • Кожен абітурієнт матиме право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.
  • Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.
  • Додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.
  • До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.
  • Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання почнеться 21 травня тестуванням з математики і завершиться 13 червня тестуванням з хімії.
  • Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року.
  • Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.
  • Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме  з третього до 20-го травня 2019 року.
  • Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року.
  • Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.

​Графік ЗНО-2019

Основна сесія

21 травня - математика

23 травня - українська мова і література іспанська мова

27 травня - іспанська мова німецька мова

27 травня - німецька мова французька мова

27 травня - французька мова

28 травня - англійська мова

30 травня - фізика

04 червня - історія України

06 червня - біологія

11 червня - географія

13 червня - хімія

Підготовку до незалежного оцінювання бажаючі можуть здійснювати в різний спосіб, зокрема скористатися програмами і демонстраційними тестовими матеріалами, а також у ході пробного тестування.

Регіональні центри оцінювання якості освіти пропонують різні матеріали для якісної підготовки:

•    Київський
- методичні рекомендації;
- архів ЗНО (завдання та відповіді за предметами попередніх років);http://kievtest.org.ua/arhiv/rekomendacii.html

•    Львівський
- тренувальне on-line тестування;  http://www.lvtest.org.ua

Сайт для проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua. На сайті «ЗНО онлайн» розміщені тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання у минулих роках, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне тестування

Пробне тестування – це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних закладів, яке дає їм можливість ознайомитися з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Головна мета проведення пробного тестування:

- ознайомити майбутніх абітурієнтів з процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання;
- надати можливість психологічно адаптуватися до умов проведення тестування;
- ознайомити учасників із тестовими технологіями під час виконання тестових завдань.

​Наказ Українського центру оцінювання якості освіти від 12.10. 2018 №154 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання  у 2019 році».

Термін реєстрації на пробне тестування – з 08 січня до 31 січня 2019 року.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти буде проводитися:

16 березня 2019 року: з української мови і літератури;

23 березня 2019 року: з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, французької мови.

Для проходження пробного тестування у м. Києві, Київській, Черкаській та Чернігівській областях бажаючі можуть зареєструватися через веб-сайт Київського регіонального центру оцінювання якості освіти http://kievtest.org.ua/

«  Грудень 2018  »